PLATJA D'ARO
Del 08/08/2019 18:00 al 11/08/2019 22:00 a CT PLATJA D'ARO

Resum de la competició

Finalitza la competició PLATJA D'ARO, disputada del 08/08/2019 18:00 al 11/08/2019 22:00 a les instalacions del CT PLATJA D'ARO



Masculí Primera

Al quadre gran de 1era Masculina Fase Final els guanyadors han estat  Dani Guardia i jaume santiveri a la disputada final contra   Pere Soler i xavier soler amb un resultat de 6 - 3 7 - 5


Masculí Segona

Al quadre gran de ELIMINATORIA Masculí Segona els guanyadors han estat  Guifré Pujadas i Santi Rusquelllas a la disputada final contra   Alex Ramon i Marc Perramon amb un resultat de 2 - 6 6 - 4 10 - 8

A la consolació 2ona Masculina Consolació els guanyadors han estat  Roger Inhiesto i joan cosp a la disputada final contra   Ricky Salas i Jordi Alvarez amb un resultat de 6 - 3 6 - 3


Masculí Tercera

Al quadre gran de ELIMINATORIA Masculí Tercera els guanyadors han estat  Pedro Peña i Josep Marti a la disputada final contra   Oleksandr Kashchuk i Anatoliy Shkriblyak amb un resultat de 4 - 6 3 - 6

A la consolació 3era Masculina Consolació els guanyadors han estat  Jordi Planas i Pau Jové a la disputada final contra   marc carballeira i xavi molet amb un resultat de 2 - 6 1 - 6


Masculí Quarta

Al quadre gran de 4arta Masculina Fase Final els guanyadors han estat  Ramon Monturiol i marc monturiol cordoba a la disputada final contra   Daniel Celdrán i Sergi Repullo amb un resultat de 6 - 4 7 - 6


Femení Segona

Al quadre gran de ELIMINATORIA Femení Segona els guanyadors han estat  Bruna Banyeres i Ari Jimenez a la disputada final contra   Emi Palacios i Marina Busquets amb un resultat de 4 - 6 2 - 6

A la consolació 2ona Femenina Consolació els guanyadors han estat  Olga Figueras i Marta Figueras a la disputada final contra   Blanca Bononat i Angela Bononat amb un resultat de 6 - 7 6 - 4 9 - 10


Femení Tercera

Al quadre gran de ELIMINATORIA Femení Tercera els guanyadors han estat  Silvia Rayo i Clàudia Ventura a la disputada final contra   Ana Heredero i Cristina Anfruns amb un resultat de 0 - 6 3 - 6

A la consolació 3era Femenina Consolació els guanyadors han estat  Alejandra Marin i Rouse Magaña a la disputada final contra   Marta Deu i Imma Prat amb un resultat de 4 - 6 6 - 0 10 - 7


Mixte Primera

Al quadre gran de 1era Mixta Fase Final els guanyadors han estat  Ricky Salas i Anna Martinez a la disputada final contra   Laia Carratalà i alex segura amb un resultat de 7 - 6 4 - 6 2 - 6


Mixte Segona

Al quadre gran de ELIMINATORIA Mixte Segona els guanyadors han estat  Montse Julià i Alberto Ariel Bustamante a la disputada final contra   Xavier Lupiañez i Sònia da amb un resultat de 6 - 4 6 - 0

A la consolació 2ona Mixta Consolació els guanyadors han estat  joan graells i berta carballeira a la disputada final contra   LLUM PEREZ i Iker Rodriguez amb un resultat de 6 - 2 3 - 6 7 - 10


Mixte Tercera

Al quadre gran de ELIMINATORIA Mixte Tercera els guanyadors han estat  Alba Perez i Ricard Mor a la disputada final contra   Jose Manuel Perez i ALICIA CRIADO amb un resultat de 6 - 3 6 - 4

A la consolació 3era Mixta Consolació els guanyadors han estat  Antoni Nogueras i Susana Sanchez a la disputada final contra   jeff martinez i nadine martinez amb un resultat de 6 - 3 6 - 0


Femení Primera
+ No hi ha cap fase definida


 Quadres publicats!

Ja teniu disponible els emparellaments de la competició!


 Veure els
quadres



 Club

CT PLATJA D'ARO

 Data

Del 08/08/2019 18:00 al 11/08/2019 22:00
Camp lliure per observacions





Inscripció equip a PLATJA D'ARO


Segueix els següents passos per finalitzar la inscripció de l'equip a la competició


 En cas que el club no estigui donat d'alta s'ha de donar alta previament