I prova del Circuit Guinotprunera 19/20
Del 22/09/2019 09:00 al 29/09/2019 21:00 a DAVID LLOYD

Resum de la competició

Finalitza la competició I prova del Circuit Guinotprunera 19/20, disputada del 22/09/2019 09:00 al 29/09/2019 21:00 a les instalacions del DAVID LLOYD



Masculí Primera

Al quadre gran de 1era Masculiina els guanyadors han estat  guillermo closa i christian pedrosa a la disputada final contra   Facundo Arbia i marc munne amb un resultat de 6 - 4 6 - 7 4 - 6

A la consolació 1era Masculina Consolació els guanyadors han estat  Sergio Fernández i Javier Gargallo a la disputada final contra   Guido Giardini i Stephan Droste amb un resultat de 6 - 4 7 - 5


Masculí Segona

Al quadre gran de 2ona Masculina els guanyadors han estat  miquel dieguez i marc fuste a la disputada final contra   EDGAR ESPLA i Sergi Ribot amb un resultat de 2 - 6 4 - 6

A la consolació 2ona Masculina Consolació els guanyadors han estat  Xavi Morales i FRANCK MORALES a la disputada final contra   NELSON ZLATAR i ARTURO VARGAS amb un resultat de 7 - 5 7 - 5


Masculí Tercera

Al quadre gran de 3era Masculina els guanyadors han estat  Alex Moreno i Marc Roige a la disputada final contra   Pedro Peña i Raul Paratcha amb un resultat de 6 - 2 7 - 5

A la consolació 3era Masculina Consolació els guanyadors han estat  Oscar Mendez i Ruben Adrian a la disputada final contra   Xavier Tamames i Albert HILL amb un resultat de 6 - 0 6 - 1


Masculí Quarta

Al quadre gran de 4arta Masculina els guanyadors han estat  Josep Bruna i Carlos Casas a la disputada final contra   Arndt Faber i Jose Álvarez amb un resultat de 6 - 4 6 - 2

A la consolació 4arta Masculina Consolació els guanyadors han estat  Jordi Diéguez i Sergi Cabré a la disputada final contra   Carlos Masip i Josep Palaus amb un resultat de 6 - 3 6 - 3


Femení Primera

Al quadre gran de 1era Femenina Final els guanyadors han estat  Judith Hernandez i Ester Ivern a la disputada final contra   Eva Prieto i Sandra Sánchez amb un resultat de 3 - 6 6 - 7


Femení Segona

Al quadre gran de 2ona Femenina els guanyadors han estat  Maite Uriarte i Rosa Perez a la disputada final contra   sandra tatche i SILVIA MOLET amb un resultat de 4 - 6 3 - 6

A la consolació 2ona Femina Consolació els guanyadors han estat  Alexandra Clavel i Eva Fernandez a la disputada final contra   isabel yañez i Monica Romera amb un resultat de 6 - 4 6 - 4


Femení Tercera

Al quadre gran de 3era Femenina els guanyadors han estat  Andrea Santos i Lluisa Santos a la disputada final contra   Ana Heredero i Cristina Anfruns amb un resultat de 3 - 6 5 - 7

A la consolació 3era Femenina Consolació els guanyadors han estat  monica gual i paloma cerrato a la disputada final contra   Nuria Garrido i Montse Cunillé amb un resultat de 2 - 6 6 - 4 2 - 10


Mixte Primera

Al quadre gran de 1era Mixta Final els guanyadors han estat  Ester Ivern i Guille Closa a la disputada final contra   Marc Ruiz i Eva Fernandez amb un resultat de 3 - 6 3 - 6


Mixte Segona

Al quadre gran de 2ona Mixta els guanyadors han estat  Juan Luceno i Maite Uriarte a la disputada final contra   sandra tatche i JORDI NICOLAS amb un resultat de 3 - 6 2 - 6

A la consolació 2ona Mixta Consolació els guanyadors han estat  Miguel Ariza i Eva Prieto a la disputada final contra   Oscar Martinez i Marta Martinez amb un resultat de 6 - 3 6 - 3


Mixte Tercera

Al quadre gran de 3era Mixta els guanyadors han estat  Sonia Picon i Vikas Bajaj a la disputada final contra   Alfons Fatjó i Montse Bassas amb un resultat de 2 - 6 6 - 4 6 - 2

A la consolació 3era Mixta Consolació els guanyadors han estat  jose ramon alonso i Mona Mestres a la disputada final contra   Arndt Faber i Minerva Quintana amb un resultat de 6 - 3 6 - 4



 Quadres publicats!

Ja teniu disponible els emparellaments de la competició!


 Veure els
quadres



 Club

DAVID LLOYD

 Data

Del 22/09/2019 09:00 al 29/09/2019 21:00
Camp lliure per observacions





Inscripció equip a I prova del Circuit Guinotprunera 19/20


Segueix els següents passos per finalitzar la inscripció de l'equip a la competició


 En cas que el club no estigui donat d'alta s'ha de donar alta previament