5ena Prova del Circuit Guinotprunera
Del 23/02/2020 09:00 al 01/03/2020 15:00 a Padel Indoor Dir Sant Cugat

Resum de la competició

Finalitza la competició 5ena Prova del Circuit Guinotprunera, disputada del 23/02/2020 09:00 al 01/03/2020 15:00 a les instalacions del Padel Indoor Dir Sant Cugat



Masculí Primera

Al quadre gran de 1era Masculina Final els guanyadors han estat  Sergio Fernández i Javier Gargallo a la disputada final contra   ALVARO CHUECO i roger almunia amb un resultat de 6 - 4 6 - 3


Masculí Segona

Al quadre gran de 2ona Masculina els guanyadors han estat  ALBERT ESPANYOL i David Collgros a la disputada final contra   Marc Ruiz i David Fernandez amb un resultat de 5 - 7 6 - 3 5 - 7

A la consolació 2ona Masculina Consolació els guanyadors han estat  MATIAS SIMEONI i fran gonzalez a la disputada final contra   Jaime Rafael Bulgani i Oscar Mendez amb un resultat de 3 - 6 4 - 6


Masculí Tercera

Al quadre gran de 3era Masculina els guanyadors han estat  Toni calvís i Mauricio Gonzalez a la disputada final contra   Arnau Catà i David Morlans amb un resultat de 6 - 2 2 - 6 7 - 6

A la consolació 3era Masculina Consolació els guanyadors han estat  Albert De i Gonzalo Hernandez a la disputada final contra   Xavier Galisteo i Jose Manuel Escudero amb un resultat de 6 - 4 3 - 6 7 - 10


Masculí Quarta

Al quadre gran de 4arta Masculina els guanyadors han estat  Jose Manuel Lopez i Roberto González a la disputada final contra   Miquel Guerrero i Rubèn Manau amb un resultat de 6 - 2 6 - 2

A la consolació 4arta Masculina Consolació els guanyadors han estat  Ignasi Albañil i Aitor Espejo a la disputada final contra   David Chasco i Marcos Marin amb un resultat de 6 - 1 4 - 6 10 - 7


Femení Primera

Al quadre gran de 1era Femenina Fase Final els guanyadors han estat  Blanca Bononat i Anna Martinez a la disputada final contra   Julia Gallifa i Mireia Recasens amb un resultat de 2 - 6 6 - 3 3 - 6


Femení Segona

Al quadre gran de 2ona Femenina els guanyadors han estat  Marta Ros i Angie Soldevila a la disputada final contra   Seila García i Silvia Borges amb un resultat de 6 - 7 3 - 6

A la consolació 2ona Femenina Consolació els guanyadors han estat  Susanna Soriano i Montse Lorente a la disputada final contra   Mireia de i Judit Moldes amb un resultat de 4 - 6 6 - 4 10 - 1


Femení Tercera

Al quadre gran de 3era Femenina els guanyadors han estat  Eva María Bou i Monica Calderón a la disputada final contra   ROSA MARCOS i Begoña de amb un resultat de 6 - 1 5 - 7 6 - 1

A la consolació 3era Femenina Consolació els guanyadors han estat  Elisabet Salvador i Alba Santiago a la disputada final contra   Andrea Murillo i Ivet Patxot amb un resultat de 6 - 0 4 - 6 3 - 10


Femení Quarta

Al quadre gran de 4arta Femenina Final els guanyadors han estat  Marta Gaya i Lídia Rodríguez a la disputada final contra   Marta Fabregat i Estel Jauset amb un resultat de 7 - 5 6 - 1


Mixte Primera

Al quadre gran de 1era Mixta els guanyadors han estat  MATIAS SIMEONI i MAR CABRERA a la disputada final contra   anna llorens i noé navarro amb un resultat de 6 - 7 7 - 6 1 - 6

A la consolació 1era Mixta Consolació els guanyadors han estat  David Fernandez i Cristina Montolio a la disputada final contra   Xavi puig i Mireia Recasens amb un resultat de 0 - 6 0 - 6


Mixte Segona

Al quadre gran de 2ona Mixta els guanyadors han estat  Marta Petrus i MARC CASTELLÓ a la disputada final contra   Cesar Miguel i Mila Jove amb un resultat de 3 - 6 2 - 6

A la consolació 2ona Mixta Consolació els guanyadors han estat  Seila García i Victor trigo a la disputada final contra   Gabriela Meroi i Gonzalo Hernández meroi amb un resultat de 2 - 6 4 - 6


Mixte Tercera

Al quadre gran de 3era Mixta els guanyadors han estat  Eduard Abella i Anna Toneu a la disputada final contra   Rosa Maria Rivas i Aaron Romero amb un resultat de 2 - 6 6 - 3 3 - 6

A la consolació 3era Mixta Consolació els guanyadors han estat  Trini Villegas i Ruben Adrian a la disputada final contra   Cesar Corrailza i Estel Jauset amb un resultat de 3 - 6 6 - 7


11-13 Anys Masculí

Al quadre gran de 11-13 Anys Fase Final els guanyadors han estat  Adrià Ruiz i Edu Sànchez Méndez  a la disputada final contra   Rufino Bertran i Marcos Alonso amb un resultat de 6 - 3 6 - 1

A la consolació 11-13 Anys Final Consolació els guanyadors han estat  IZAN GONZALEZ i roger llaurado a la disputada final contra   Judit Guerrero i Núria Guerrero amb un resultat de 0 - 6 1 - 6



 Quadres publicats!

Ja teniu disponible els emparellaments de la competició!


 Veure els
quadres



 Club

Padel Indoor Dir Sant Cugat

 Data

Del 23/02/2020 09:00 al 01/03/2020 15:00
Camp lliure per observacions





Inscripció equip a 5ena Prova del Circuit Guinotprunera


Segueix els següents passos per finalitzar la inscripció de l'equip a la competició


 En cas que el club no estigui donat d'alta s'ha de donar alta previament