6ena Prova del Circuit Guinotprunera
Del 28/06/2020 10:00 al 05/07/2020 20:00 a Junior FC

Resum de la competició

Finalitza la competició 6ena Prova del Circuit Guinotprunera, disputada del 28/06/2020 10:00 al 05/07/2020 20:00 a les instalacions del Junior FC



Masculí Primera

Al quadre gran de 1era Masculina els guanyadors han estat  Arnau Riba i ROGER MORTE a la disputada final contra   Oriol Bellver i Pedro Robles amb un resultat de 7 - 6 6 - 1

A la consolació 1era Masculina Consolació els guanyadors han estat  Sergio Fernández i Javier Gargallo a la disputada final contra   XAVI SOLER i Sergi Serret amb un resultat de 7 - 6 7 - 6


Masculí Segona

Al quadre gran de 2ona Masculina els guanyadors han estat  Gerard Golet i Rafa Mas a la disputada final contra   Oriol Baldomà i Pedro Guri amb un resultat de 6 - 2 0 - 6 0 - 6

A la consolació 2ona Masculina Consolació els guanyadors han estat  Lluc Riera i Jordi Macia a la disputada final contra   Jaime Rafael Bulgani i Ruben Adrian amb un resultat de 6 - 2 6 - 2


Masculí Tercera

Al quadre gran de 3era Masculina els guanyadors han estat  Jordi Marín i Alex Martin a la disputada final contra   Alexi Bosch i Lluis Busca amb un resultat de 6 - 2 6 - 1

A la consolació 3era Masculina Consolació els guanyadors han estat  Xavi puig i joan graells a la disputada final contra   Alberto Garcia i Juan Manuel García amb un resultat de 3 - 6 1 - 6


Masculí Quarta

Al quadre gran de 4arta Masculina els guanyadors han estat  Francisco Lara i manel cantos a la disputada final contra   Jordi Riera i Alejandro Moncholi amb un resultat de 6 - 7 2 - 6

A la consolació 4arta Masculina Consolació els guanyadors han estat  Toni Pastor i FERRAN NIETO a la disputada final contra   Iván Navas i Alvaro Gomez amb un resultat de 1 - 6 4 - 6


Femení Primera

Al quadre gran de 1era Femenina els guanyadors han estat  MARINA GUINART i Mireia Herrada a la disputada final contra   Alma Hidalgo i Macarena Rodriguez amb un resultat de 2 - 6 1 - 6

A la consolació 1era Femenina Consolació els guanyadors han estat  Blanca Bononat i Sandra Corbera a la disputada final contra   Paula Cabanas i Elisabeth Royo amb un resultat de 0 - 6 2 - 6


Femení Segona

Al quadre gran de 2ona Femenina els guanyadors han estat  Meritxell Herrandiz i andrea sánchez a la disputada final contra   LAURA MACAYA i Carla Hoyos amb un resultat de 4 - 6 6 - 0 6 - 2

A la consolació 2ona Femenina Consolació els guanyadors han estat  Elena Lecina i Mireia de a la disputada final contra   Anaïs Gomez i Marta Grau amb un resultat de 6 - 7 6 - 7


Femení Tercera

Al quadre gran de 3era Femenina els guanyadors han estat  Sandra Martinez i Cristina Madurell a la disputada final contra   Ana Heredero i Cristina Anfruns amb un resultat de 3 - 6 6 - 1 4 - 6

A la consolació 3era Femenina Consolació els guanyadors han estat  Clauida Alsina i Blanca Simon a la disputada final contra   Marta Vallès i Patricia Bisbal amb un resultat de 2 - 6 0 - 6


Femení Quarta

Al quadre gran de 4arta Femenina Final els guanyadors han estat  laia morell i ELENA JANER a la disputada final contra   Cris Parra i Beatriz García-Nieto amb un resultat de 3 - 6 7 - 6 3 - 6


Mixte Primera

Al quadre gran de 1era Mixta Final els guanyadors han estat  MATIAS SIMEONI i MARINA GUINART a la disputada final contra   ALBERTO CHIMENO i Anna Vulart amb un resultat de 6 - 3 6 - 3


Mixte Segona

Al quadre gran de 2ona Mixta els guanyadors han estat  David Fernandez i Judith Hernandez a la disputada final contra   Xavi puig i Mireia Recasens amb un resultat de 3 - 6 5 - 7

A la consolació 2ona Mixta Consolació els guanyadors han estat  Irene Fernandez i Eduard Fernandez a la disputada final contra   JOSEP GARRIGA i Mónica Asenjo amb un resultat de 2 - 6 6 - 2 8 - 10


Mixte Tercera

Al quadre gran de 3era Mixta els guanyadors han estat  Jordi Barril i Nuria Corominas a la disputada final contra   Judit Moldes i Brian del amb un resultat de 4 - 6 3 - 6

A la consolació 3era Mixta Consolació els guanyadors han estat  Toni Escudero i Begoña de a la disputada final contra   Jose Luis García i Noa Elíes amb un resultat de 6 - 7 2 - 6



 Quadres publicats!

Ja teniu disponible els emparellaments de la competició!


6ena Prova del Circuit Guinotprunera

Calendari i resultats


Selecciona la divisió i el grup corresponent per tal de navegar pel calendari de la competició

 Mostrant quadre de 6ena Prova del Circuit Guinotprunera

Femení Segona   2ona Femenina

 QUADRE   -   


Vuitens
Quarts
Semifinal
Final
Winners
 Elena Lecina Muñoz - Mireia de la Rosa  .
 
 (BYE)  .
 
 
 (BYE)  .
 
.
 
 
Meritxell H.
andrea s.
 
29
juny
20:00
6 - 1
6 - 2
-
Anaïs G.
Marta G.
 
 
 (BYE)  .
 
.
 
 
Yolanda C.
Anna B.
 
28
juny
19:00
5 - 7
1 - 6
-
LAURA M.
Carla H.
 
 
 (BYE)  .
 
.
 
 
 Blau Clapés - Gal·la Castelló  .
 
 (BYE)  .
 
 
 (BYE)  .
 
 Marta Vidal Pedrals - Olga Figueras Renom  .
 
 
Elena L.
Mireia d.
 
28
juny
13:00
4 - 6
6 - 7
-
ESTER T.
ROSA B.
 
 
Meritxell H.
andrea s.
 
30
juny
20:00
6 - 2
6 - 4
-
Mónica A.
Anna A.
 
 
LAURA M.
Carla H.
 
30
juny
17:00
7 - 5
6 - 0
-
Gloria A.
Neus P.
 
 
Blau C.
Gal·la C.
 
28
juny
18:00
1 - 6
6 - 3
3 - 6
Marta V.
Olga F.
 
 
ESTER T.
ROSA B.
 
03
juliol
19:00
0 - 6
1 - 6
-
Meritxell H.
andrea s.
 
 
LAURA M.
Carla H.
 
03
juliol
18:00
4 - 6
6 - 1
6 - 3
Marta V.
Olga F.
 
 
Meritxell H.
andrea s.
 
05
juliol
12:00
4 - 6
6 - 0
6 - 2
LAURA M.
Carla H.
 
 
Meritxell Herrandiz Rais
andrea sánchez  
Vuitens
Quarts
Semifinal
Final
Winners