Express Tennis D'Aro 2020
Del 06/08/2020 18:00 al 09/08/2020 21:00 a CT PLATJA D'ARO

Resum de la competició

Finalitza la competició Express Tennis D'Aro 2020, disputada del 06/08/2020 18:00 al 09/08/2020 21:00 a les instalacions del CT PLATJA D'ARO



Masculí Primera

Al quadre gran de 1era Masculina els guanyadors han estat  XAVI SOLER i Pere Soler a la disputada final contra   Carles Girbal i roger almunia amb un resultat de 6 - 1 6 - 2

A la consolació 1era Masculina Consolació els guanyadors han estat  Jaume Carreras i Oriol Carreras a la disputada final contra   Jordi Plaja i Alberto Corona amb un resultat de 6 - 2 6 - 2


Masculí Segona

Al quadre gran de 2ona Masculina els guanyadors han estat  nani carballeira i joan graells a la disputada final contra   JORDI HUAMAN i Marc Roige amb un resultat de 3 - 6 4 - 6

A la consolació 2ona Masculina Consolació els guanyadors han estat  Pedro Cubero i Miguel Salgado a la disputada final contra   Oscar Mendez i Jordi Bosch amb un resultat de 6 - 4 6 - 3


Masculí Tercera

Al quadre gran de 3era Masculina els guanyadors han estat  Pedro Peña i Juan Navarro a la disputada final contra   juan carlos ferrete ballestero ballestero i Pedro Nacarino amb un resultat de 7 - 6 2 - 6 3 - 10

A la consolació 3era Masculina Consolació els guanyadors han estat  Daniel Navarro i Manel Guiu a la disputada final contra   Nil Santiveri i albert Marlasca amb un resultat de 6 - 1 5 - 7 7 - 10


Masculí Quarta
+ No hi ha cap fase definida
Femení Primera

Al quadre gran de 1era Femenina Final els guanyadors han estat  Mireia Recasens i Alexandra Clavel a la disputada final contra   NEUS VILA i SÍLVIA NADAL amb un resultat de 6 - 7 2 - 6


Femení Segona

Al quadre gran de 2ona Femenina els guanyadors han estat  Palma Sotomayor i Beatriz Tremols a la disputada final contra   Emi Palacios i MAR MUÑOZ amb un resultat de 6 - 0 6 - 4

A la consolació 2ona Femenina Consolació els guanyadors han estat  Claudia Poch i Claudia Arrese a la disputada final contra   Ester Gutierrez i Monica Cao amb un resultat de 3 - 6 4 - 6


Femení Tercera

Al quadre gran de 3era Femenina els guanyadors han estat  Natascia Sinigaglia i Mireia Cascales a la disputada final contra   Ana Heredero i MIREIA RILLO amb un resultat de 4 - 6 2 - 6

A la consolació 3era Femenina Consolació els guanyadors han estat  Ester Vila i Fina Fernàndez a la disputada final contra   Alejandra Marin i Rouse Magaña amb un resultat de 3 - 6 3 - 6


Mixte Primera

Al quadre gran de 1era Mixta Final els guanyadors han estat  Isidre Mañosa i Anna Martinez a la disputada final contra   Marta Reixach i Dani Guardia amb un resultat de 4 - 6 3 - 6


Mixte Segona

Al quadre gran de 2ona Mixta els guanyadors han estat  Marta Sangra i Lluis Sangra a la disputada final contra   Mireia Recasens i Xavi puig amb un resultat de 6 - 3 6 - 4

A la consolació 2ona Mixta Consolació els guanyadors han estat  Anna Aguilar i David Rodríguez a la disputada final contra   Gabriel Tarragó i Gloria Oms amb un resultat de 5 - 7 7 - 6 7 - 10


Mixte Tercera

Al quadre gran de 3era Mixta els guanyadors han estat  Gerard Sanroma i Anna Toneu a la disputada final contra   Jose Manuel Perez i ALICIA CRIADO amb un resultat de 6 - 4 6 - 2

A la consolació 3era Mixta Consolació els guanyadors han estat  Alba Pérez i Ricard Mor a la disputada final contra   Estel Jauset i Cesar Corrailza amb un resultat de 2 - 6 3 - 6



 Quadres publicats!

Ja teniu disponible els emparellaments de la competició!


Express Tennis D'Aro 2020

Calendari i resultats


Selecciona la divisió i el grup corresponent per tal de navegar pel calendari de la competició

 Mostrant quadre de Express Tennis D'Aro 2020

Masculí Primera

 QUADRE   -   


Vuitens
Quarts
Semifinal
Final
Winners
 Angel Narvaez Cardenas - ROBERT CALVO  .
 
 (BYE)  .
 
 
Jaume C.
Oriol C.
 
06
agost
18:00
6 - 7
2 - 6
-
David C.
Xavier R.
 
 
.
 
 (BYE)  .
 
 
 (BYE)  .
 
.
 
 
 Aleix Prunes aguilar - Josep maria Coma punset  .
 
 (BYE)  .
 
 
Carles Girbal .
roger a.
 
06
agost
22:00
6 - 4
6 - 4
-
Jordi P.
Alberto C.
 
 
Pau M.
Marc G.
 
05
agost
21:00
6 - 3
6 - 3
-
Ruben B.
Albert G.
 
 
 (BYE)  .
 
 David Adria - Xevi Ferrer  .
 
 
Angel N.
ROBERT C.
 
07
agost
18:00
6 - 4
6 - 1
-
David C.
Xavier R.
 
 
Toni G.
Eloi G.
 
06
agost
20:00
3 - 6
6 - 2
7 - 10
XAVI S.
Pere S.
 
 
Aleix P.
Josep maria C.
 
07
agost
21:00
4 - 6
4 - 6
-
Carles Girbal .
roger a.
 
 
Pau M.
Marc G.
 
07
agost
22:00
3 - 6
7 - 5
9 - 10
JOSEP P.
Oriol B.
 
 
Angel N.
ROBERT C.
 
09
agost
18:00
4 - 6
4 - 6
-
XAVI S.
Pere S.
 
 
Carles Girbal .
roger a.
 
09
agost
17:00
6 - 3
6 - 4
-
JOSEP P.
Oriol B.
 
 
XAVI S.
Pere S.
 
09
agost
20:00
6 - 1
6 - 2
-
Carles Girbal .
roger a.
 
 
XAVI SOLER
Pere Soler Vicente  
Vuitens
Quarts
Semifinal
Final
Winners